Алфавітний каталог:

Блог

22.12.2015

18.12.2015

Яку купити бензокосу в Києві для професіонала: вчимося розрізняти

09.02.2015

Бензокоса - садовий інструмент, який потрібен для того, щоб очищати ділянку від густорастущей трави, чагарників і навіть дерев. Класифікується цей апарат за призначенням та кількістю режимів на: професійний, побутовий.

Характеристики газонокосарок

06.02.2015

На сьогоднішній день досить складно підібрати те, що вам підходить, і справа тут не в тому, що даного товару немає, а в тому, що його занадто багато, і очі розбігаються при виборі. Що ж, сьогодні на одну проблему стане менше, адже ви навчитеся підбирати собі газонокосарку за смаком.

Печі для саун, як зробити правильний вибір

28.11.2014

Класичні сауни першими почали будувати фіни і дали цій споруді наступний опис: «Спекотне приміщення з підвищеними температурами, з нагрівається камінням повітрям і в якому вологість підвищується практично миттєво через поливання каменів водою».

Мотоблок Зубр-КХ-3 (GN-4): ціни, характеристики, відгуки

08.04.2013

Обираючи мотоблок, чимало факторів необхідно врахувати, щоб покупка була дійсно ефективною, а функціональні можливості пристрою вас не розчарували. До цих факторів відносять ціну, якість, простоту обслуговування і легкість експлуатації. Варто уточнити і те, що входить в комплектацію конкретної моделі пристрою. Вона, як правило, відрізняється, і від цього залежатиме вартість пристрою.

Дизельний мотоблок Zubr JR-Q12E – вибір українців

05.04.2013

Мотоблоки використовують для виконання різноманітних сільськогосподарських завдань. Вони значно спрощують ручну працю, перетворюючи важку роботу в порівняно просте завдання, оскільки все,що потрібно робити – управляти технікою. Якщо ви зупинили свій вибір на техніці Zubr, то точно не помилилися. Ця компанія є лідером з виробництва обладнання такого роду, їх вироби користуються великою популярністю серед українців. Купуючи такий пристрій, ви обираєте надійність, якість і комфорт.

Компанія Limex та їх бетонозмішувачі

05.04.2013

Обираючи бетонозмішувач, ви обов'язково звернете увагу на такий варіант як продукція Limex. Ці пристрої є вибором багатьох українців, їх відгуки – хороші, а технічні характеристики обіцяють тривалу і якісну службу. Чи є так насправді і що ж собою являють товари цієї хорватської компанії та, власне, сам виробник?

Бетонозмішувачі від компанії Лімекс

05.04.2013

Якщо ви шукаєте бетонозмішувач, то напевно вже дослідили усі можливі варіанти на місцевому ринку, їх характеристики та відгуки користувачів. Але навряд чи змогли визначитися, так як пропозиція подібної техніки аж надто велика, тут не обійтися без поради фахівців.

Бетонозмішувачі Limex в Мототехніці

05.04.2013

В процесі будівництва стане у нагоді широкий спектр спеціального обладнання. Устаткування бере на себе частину важкої ручної праці, спрощуючи цим самим роботу будівельників. Тому наявність деяких агрегатів на будмайданчику є дійсно необхідною.

Де купити бетономішалку Altrad?

05.04.2013

Дійсно ідеальним обладнанням для приготування бетону та інших будівельних розчинів є бетонозмішувачі Altrad. Ці пристрої складаються з барабану з лопастями, розміщеними всередині, діяти вони починають завдяки зубчато-ремінній передачі. У цих агрегатів є незаперечна перевага, яка виділяє їх на фоні інших – це можливість готувати і будівельні розчини, і тверді бетонні суміші.

Вибір українців – бетонозмішувачі Альтрад

05.04.2013

Компанія Altrad є одним з найпопулярніших виробників бетонозмішувачів. Вона випускає якісне обладнання для будівництва, харчової промисловості та сільського господарства. Завдяки багаторічному досвіду їх роботи компанії вдалось зайняти почесне місце на ринку. Серед їх продукції – різні типи тачок, бетономішалок, будівельних лісів, міксерів для цементу і бетону. Усі вони оснащені бензиновими, дизельними або електричними двигунами.

Лопати Fiskars – вибір українських садівників

29.03.2013

Для власників дач і заміських ділянок прихід весни нерозривно пов’язаний з широким спектром задач: потрібно привести в порядок сад, город, приділити належну увагу деревам і кущам, скопати і посадити город. Завдань багато, а впоратися з ними потрібно в досить короткі терміни. Саме для цього й існують допоміжні інструменти, використання яких дозволяє виконувати ці процеси набагато швидше. Тож для ефективного ведення садових і городніх робіт вам знадобляться лопати, сапи, сікатори, пилки, граблі, вила і т.д.

Відгуки про бетонозмішувачі Altrad

27.03.2013

Процес будівництва є справою тяжкою та виснажливою, він потребує використання величезної кількості техніки. Безсумнівно, в нагоді стане і бетономішалка, потрібно лише вибрати правильну модель, яка не підведе вас, а прослужить довго та якісно.

Сучасна сільгосптехніка – мотоблок Зубр

26.03.2013

Погодьтеся, на роботи на земельній ділянці доводиться витрачати немало фізичних сил і часу. У сезон робіт не завжди знайдеться час на відпочинок, та від роботи нікуди не дінешся: посаджений город потребує догляду, зусиль для збору врожаю. Проте як приємно потім насолоджуватися результатом своєї роботи!

Купити мотоблок Зубр JR-Q79 недорого

26.03.2013

Навряд чи для когось буде секретом, що застосування мотоблоків значно спрощує різні види сільськогосподарських робіт. Однак на ринку представлено дуже багато такої техніки, якій же з моделей віддати перевагу, щоб отримати найоптимальніше обладнання для ваших потреб?

Мотоблоки Зубр: відгуки користувачів

25.03.2013

Обробка землі, перекачування води, перевезення невеликих вантажів – ці та інші завдання щодня виконуються у сільському господарстві в сезон робіт. Для їх спрощення використовують спеціальні машини – мотоблоки, з допомогою яких ви зможете здійснити такі процеси, як підгортання землі, її прополку, розпушування тощо набагато раціональніше. Більше того, відкриваються і широкі можливості в сфері обробки цілини і суглинкових грунтів – це робить обладнання дійсно універсальним.

Де купити бетономішалку Agrimotor B 1910 FK?

22.03.2013

Практичність бетонозмішувача – ось на що в першу чергу звертають увагу, обираючи пристрій для будівництва або домашнього ремонту. Запорукою цього є, в першу чергу, компактні розміри і невелика вага обладнання. Ці характеристики дозволяють легко транспортувати бетонозмішувач на виробничих об'єктах. Матеріал, конструкція, потужність, об'єм барабана пристрою – все це також має важливе значення. Найвищими показниками усіх перерахованих вище характеристик володіють бетономішалки Agrimotor.

Відгуки про бетонозмішувачі Agrimotor (Агрімотор)

22.03.2013

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день вибір будь-якої техніки, у тому числі будівельної – неймовірно широкий. Число виробників вражає, кожен з них пропонує чудові товари. Однак які з них варті уваги, які прослужать довше та гідні звання кращої техніки для будівельного процесу?

Вибір українців - ботонозмішувачі Agrimotor

22.03.2013

Компанія Agrimotor є одним з кращих виробників на ринку будівельної та садової техніки. Їхні бетонозмішувачі славляться незмінно високою якістю, що робить їх вибором номер один для українського покупця. Цей продукт є результатом багаторічних розробок компанії. Її інженерам вдалось створити дійсно надійні пристрої, гідні звання одних з найкращих. Використання інноваційних технологій лише сприяло цьому.

Дизельний мотоблок Зубр НТ-105

21.03.2013

Мотоблоки широко використовуються на дачних, присадибних і фермерських ділянках уже не перший рік, з їх появою тяжка робота на землі стала значно легшою. З кожним роком та випуском кожної нової моделі це обладнання вдосконалюється, стає все компактнішим у розмірах та розширює свої функціональні можливості. Одне лишається спільним – це незмінно важлива допомога у важкій роботі, полегшення ручної праці.

Купити дизельний мотоблок Зубр JR Q78 в Києві

20.03.2013

Ефективність обробки грунту на вашій заміській ділянці чи фермерському господарстві багато в чому залежить від грамотного вибору спеціального обладнання. Для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт та основних операцій по культивації грунту відмінно підходять дизельні мотоблоки Зубр. Їх двигуни характеризуються більшою потужністю, підвищеною надійністю і легкістю у використанні. Все це робить робочий процес ефективнішим, підвищуючи продуктивність роботи.

Професіонали рекомендують мотоблоки Зубр

20.03.2013

Люди споконвіку присвячують свій час обробці землі. Проте мало для кого це зяняття є улюбленим – процес цей тяжкий та виснажливий. Для полегшення сільськогосподарської, городньої і садової роботи інтернет-магазин «Мототехніка» рекомендує використовувати відмінний та дійсно універсальний пристрій – мотоблок Зубр. Його використання спростить вашу працю, а спеціальне підвісне обладнання допоможе виконати і ряд інших завдань по господарству.

Правила використання бетонозмішувача

19.03.2013

Кожен, кому доводилось мати певний досвід роботи з бетоном, розуміє, що для будь-якого будівельного проекту найекономнішим і ефективнішим рішенням є використання бетонозмішувача. Він замінить всю ручну роботу, яка вимагається для приготування бетону.

Як вибрати бетонозмішувач

19.03.2013

Бетонозмішувач – це надзвичайно важливий атрибут сучасного будівництва. У професійних колах його називають по-різному – розчинозмішувач, міксер, бетонозмішувач. Цей агрегат використовується для приготування різного роду будівельних сумішей та розчинів.

Купити мотоблоки Зубр в Україні

18.03.2013

Вибираючи мотоблок, як і будь-який інший садово-городній інструмент, слід визначити конкретні цілі, для яких ви будете його використовувати. Звичайно ж, слід враховувати і інтенсивність майбутніх робіт. Різноманітність техніки дозволяє використовувати її для обробки землі на городі, для догляду за садом, також в якості насоса, сінокосарки, корморізки, для перевезення вантажу, прибирання снігу і т.д.

Мотоблоки Зубр: як вибрати цю техніку

18.03.2013

Умовно людей можна розділити на дві групи: тих, хто любить власноруч працювати не землі, і тих, хто надає перевагу використанню техніки замість ручної праці. Якщо ви відноситеся до однієї з цих категорій, то, напевно, цікавитесь усілякими пристроями, які спрощують процес обробки землі. Їх кількість щороку зростає, позбавляючи нас необхідності тяжко працювати в саду та на городі. Втомилися копати вручну? Тоді саме час підібрати хороший мотоблок.

Сокира для туристів Фіскарс (Fiskars) Х7

18.03.2013

Найпопулярнішими серед численного сімейства таких інструментів як сокира є саме туристичні варіанти. Без них вам не обійтись на пікніку, у поході, на дачі. Для того, щоб підготувати дрова для багаття, прорубати прохід в чагарнику, спорудити курінь, зробити обрізку плодових дерев необхідний дійсно надійний інструмент. Адже далеко не кожна модель пристроїв такого роду підійде для використання в якості туристичного спорядження. Наприклад, в цих цілях абсолютно непридатною виявиться теслярська сокира, оскільки вона має пряме і широке лезо, не призначене для рубання.

Де купити теслярську сокиру Fiskars X10

18.03.2013

Деревину обробляють різними способами, і для кожної з операцій необхідно застосовувати інший тип інструменту. Для прикладу, при обтісуванні колод використовують теслярську сокиру, при рубанні дров – туристичний варіант, для здійснення столярних робіт знадобиться більш компактна модель. Правильно підібраний ручний інструмент підвищує ефективність роботи та гарантує легкість її виконання.

Мала туристична сокира Fiskars X5 – ідеальний варіант для походів

18.03.2013

Відмінним способом пізнати красу природи є туризм. Це – і джерело позитивної енергії, і чудова можливість добре відпочити, зарядитись хорошим настроєм. Погодьтесь, складно уявити виїзд на природу без розведення багаття, а лише так можна приготувати їжу, зігрітися і висушити одяг і взуття в умовах, далеких від цивілізації.

Сокира Фіскарс – лідер серед лісозаготівельних інструментів

15.03.2013

Сокири Fiskars сміливо можна назвати продукцією нового покоління, ажде вони втілюють багаторічний досвід використання інноваційних технологій, максимально вдосконалений процес виробництва, а також увагу до найменших деталей. Це забезпечило продукції компанії одне з лідируючих місць серед столярних, теслярських, туристичних та лісозаготівельних інструментів, яке вона надійно утримує ось уже кілька років.

Сокири Fiskars (Фіскарс): купити в Україні

14.03.2013

Не думаю, що я зроблю помилку, сказавши, що для багатьох в нашій країні знайомство з маркою «Fiskars» почалося ні з чого іншого, як з сокир. Ці інструменти володіють цілим рядом переваг, завдяки яким їх використання стало максимально зручним і простим.

Купити бетономішалку в Україні

13.03.2013

Дійсно незамінним пристроєм при веденні ремонтних і будівельних робіт є бетонозмішувачі. Вони представлені на сучасному будівельному ринку великою кількістю моделей, тому вибрати необхідний пристрій буває непросто. На що ж слід звернути увагу, якщо ви вирішили купити бетономішалку?

Печі - каміни, краса та затишок у вашій оселі!

13.12.2012

Як це чудово в зимову пору погріти ніжки біля каміну після тяжкого та досить продуктивного робочого дня… Але нажаль не кожен має таку можливість,адже за оцінкою експертів справжній камін обійдеться Вам в 4 тисячі євро, але  це ще не все – для встановлення та облицювання покупець має спустошити свій гаманець на 7-10 тисяч!

Піч-камін підвищить рівень комфорту в домі

12.10.2012

Скоротати вечір далеко від міської метушні на улюбленому дивані в теплі і затишку – мрія багатьох. Але доступна вона лише власникам заміських будинків. Для того, щоб це було саме так, доведеться подбати про опалювальну системі, яка зможе обігріти ваш будинок, підвищивши тим самим рівень комфорту в ньому.

Ідеальний вибір для дачі – піч-камін MBS Hera

11.10.2012

Виробництвом якісної продукції, що виконує дві важливі функції – опалення малих приватних будинків і приготувань їжі – славиться сербська компанія MBS. Печі-каміни цієї компанії відрізняються серед іншої подібної продукції відмінною якістю і цілком доступною ціною. Усі їх вироби виготовлена і в відповідності до європейських стандартів якості.

Піч MBS – лідер на ринку

09.10.2012

Високоякісну продукцію відомої сербської компанії MBS на українському ринку представляє Інтернет-магазин «Мототехніка». Вам потрібні кухонні і опалювально-варильні печі на дровах, котрі володітимуть естетичною привабливістю та усім необхідним функціоналом? Тоді вам у нагоді стане продукція MBS. Сміливо обирайте ці печі-каміни в Інтернет-магазині «Мототехніка». Тут ви знайдете лише високоякісні оригінальні дров'яні варильні печі.

Обираємо піч-камін для дачі

08.10.2012

Дві функції – опалення дачних будинів та приготування їжі – виконує таке сучасне обладнання як піч-камін. Це досить нова техніка, ала на ринку вона набуває чималої популярності серед сучасних споживачів.

Обігрів приміщення та можливість готувати: два в одному

08.10.2012

Уявити сучасний котедж, дачу або заміський будинок без печі складно. А що вже говорити про лазні та саунах – там піч є найголовнішим атрибутом, «серцем і душею» лазні.

Великий спектр транспортних і земельних робіт можна виконати за допомогою мотоблоку Зубр JR-Q78

08.10.2012

Сучасним фермерам ніяк не обійтися без такого обладнання як мотоблок. Це сучасна техніка для обробки земельної ділянки, допомагає виконувати ті чи інші робочи процеси та полегшує ручну працю. Вибір такого обладнання вражає. Якому ж з них віддати перевагу? Одним з лідерів виробництва мотоблоків на українському ринку є компанія Зубр. Тож варто придивитись і до їхньої техніки.

Чи виробляють хороші мотоблоки в Україні?

05.10.2012

Все частіше і частіше сьогодні купують мотоблоки в Україні. Це обладнання набуває популярності завдяки розвитку фермерського господарства. Величезні обсяги робіт передбачають використання техніки, яка спростила б ручну працю і прискорила виконання того чи іншого робочого процесу.

Мотоблоки купуємо у

03.10.2012

Мотоблок – це різновид малогабаритного мобільного трактора, сконструйованого на базі одноосьового шасі. Використовують його для обробки землі в саду і городі, тож наявність такої техніки у фермерському господарстві дозволяє значно полегшити працю, роблячи її більш ефективною.

Обираємо мотоблок

02.10.2012

Для роботи в саду і на городі дійсно унікальним інструментом є мотоблок. З його допомогою можна орати, прополювати, підмітати, підгортати, косити, прибирати сніг тощо. Широкі можливості цієї техніки дозволяють це, а немалий вибір навісного обладнання дозволяє використовувати мотоблок у нових функціях.

Як полегшити працю в саду та на городі

01.10.2012

Маєте заміський будинок? Отже, маєте і земельну ділянку. Це розуміється саме собою. Хтось садить там фруктовий сад, але більшість використовують землю все ж за призначенням – як город.

Які нюанси потрібно знати для приготування бетонного розчину

28.09.2012

Заливаючи фундамент, декоративну доріжку, плити перекриття в будинку, колони або будь-які інші конструкції, без бетону не обійтись. Він – основний скріплюючий матеріал і є дійсно незамінним. Сьогодні бетонну суміш готують за допомогою спеціального обладнання – бетонозмішувача, який забезпечує якісне перемішування розчину. Звісно ж, можна обійтись і без нього, але однозначно не в масштабних ремонтних роботах. Купівля бетономішалок необхідна при проведенні об’ємних будівельних робіт. Але, навіть з використанням цього надійного помічника, потрібно знати чимало нюансів про готуванні суміші.

Час купувати бетонозмішувач

27.09.2012

Будівництво дому – це необмежений простір для прояву ваших творчих нахилів. Як варыант – встановити кований балкон або ліхтар, ці оригінальні декоративні елементи зможуть вас здивувати своєю красою і вишуканістю. А, можливо, ви бажаєте залити бетонну площадку для відпочинку на задньому дворі або доріжку до будинку?

Відмінною професійною технікою є бетонозмішувач Limex 190 LS

26.09.2012

Однією зі сфер спеціалізації Інтернет-магазину «Мототехніка» є продаж бетонозмішувачів в Україні. Величезний вибір техніки, незамінної при ремонті і будівництві, є в наявності магазину. Прочитавши характеристики товарів або ж зателефонувавши консультантам, визначитися з необхідним обладнанням не складе ніяких труднощів.

Бетонна суміш готується за допомогою спецтехніки

25.09.2012

Виконуючи різноманітні ремонтні роботи або ж в ході будівельного процесу обов\'язково знадобиться бетонна маса, виготовити яку можна, використовуючи таке спеціалізоване обладнання як будівельні бетонозмішувачі. Основна характеристика цієї техніки – об\'єм суміші, яку можна приготувати за один робочий процес. При невеликому ремонті достатньо буде і побутової моделі на 125-130 літрів, при виконанні ж більш об\'ємних робіт слід надати перевагу серйознішим моделям – на 150-190 літрів.

Бетонозмішувач – інструмент незамінний

20.09.2012

Непростим процесом, що вимагає багато затрат сили і ресурсів, є сучасне будівництво. Та техніка, яка активно застосовується, значною мірою його спрощує. Одним з головних і, до того ж, незамінних інструментів на будівництві є бетонозмішувач. Погодьтеся, без нього не обходиться жоден будівельний процес, навіть найменшого масштабу. Як випливає з назви, інструмент цей призначений для приготування бетону та інших будівельних сумішей.

Я обираю дриль Bosch

19.09.2012

Якщо ви розпочинаєте ремонт, то обов’язково подбайте про спеціальні інструменти, обійтись без яких при проведенні деяких видів робіт не вдасться ніяк. Одним з найнеобхідніших виявиться дриль електрична. З її допомогою можна свердлити отвори в стінах, або ж використовувати і в інших непрямих можливих функціях.

Обираємо дриль ударну

18.09.2012

Такий сучасний інструмент як дриль має широкі сфери застосування – для проведення ремонтних і будівельних робіт, також для монтажу і демонтажу різних конструкцій. Ось, наприклад, ви розпочали ремонт – повірте, без свердління різного роду отворів обійтися не вийде. А якщо потрібно повісити на стіну стильне дзеркало або шикарну картину – за допомогою дрилі можна зробити отвори під їх кріплення.

Що ж обрати: дриль чи перфоратор?

17.09.2012

Виконуючи роботи по ремонту, будівництву або просто при веденні домашнього господарства без такого обладнання як дриль не обійтися. Вона допомагаэ свердлити отвори в стінах, може використовуватися і як шуруповерт, а зі спеціальними насадками – і як шліфувальна машинка. А нові, модернізовані моделі дрилі виконують ще й функцію довбання різних поверхонь, тобто функцію перфоратора.

Найзатребуваніший інструмент для ведення домашнього господарства – дриль

14.09.2012

Ви затіяли ремонт або будівництво? В такому випадку без спеціальних інструментів ніяк не обійтися. Навіть для того, щоб повісити нову картину або дзеркало, знадобиться спеціальне обладнання, за допомогою якого можна зробити отвори під кріплення. Без дрилі здійснити це аж ніяк не можливо.

Садова техніка економить Ваші час та сили

13.09.2012

Для того, щоб зорати землю, засіяти поле та зібрати урожай, люди вже давно використовують техніку. Адже для того, щоб успішно вести господарство, потрібне використання різноманітного садового приладдя. Так і час економиться, і ваші сили.

Ефективна обробка присадибної ділянки

12.09.2012

В сучасному світі ми усі маємо можливість спостерігати, наскільки стрімко розвивається заміське будівництво. Це, звісно ж, тягне за собою і необхідність обробляти присадибну ділянку, причому – якісно. Лише такий результат роботи – бажаний. Ця робота вимагає значних фізичних зусиль і часових затрат.

Будівельне обладнання вдосконалюється разом з розвитком технологій

11.09.2012

Щодня ми маємо можливість спостерігати, як інтенсивно розвивається сучасне будівництво. Нові будівлі ростуть з величезною швидкістю, мов гриби після дощу, і це - завдяки новітнім технологіям та використанню будівельного обладнання. Сьогодні виникають усе нові та нові стандарти побудови споруд і технології, що використовуються для цього. Разом з цим, удосконалюються і інструменти.

Підвищуємо продуктивність праці, використовуючи будівельні інструменти

10.09.2012

Виконуючи будь-які монтажні, будівельні та ремонтно-будівельні роботи, без будівельних інструментів не обійтися. Вони спрощують багато процесів, підвищуючи швидкість виконання і робіт і, звичайно ж, їх якість.

Без обладнання у будівництві не обійтись

07.09.2012

Без спеціального обладнання не обійтися ні в процесі ремонту, ні в будівництві, ні вблагоустрої територіі. Електро-та бензоінструменти для саду та будівництва – дійсно необхідні. Вони багато в чому спрощують нашу працю, а деякі і взагалі беруть на себе весь робочий процес. Вони бувають різні – професійні, напівпрофесійні та побутові, проте усі ці інструменти широко затребувані сьогодні.

Робота в саду та на городі стала значно легшою

06.09.2012

Далеко не всі люблять працювати в саду та на городі. Так, це не просто. Проте давно минули ті часи, коли все доводилось виконувати вручну. Завдяки технологічному прогресу, інновації дістались і цієї сфери людської діяльності.

Широкий вибір будівельних та садових інструментів

31.08.2012

Для проведення якісних ремонтних та будівельних робіт лише якісних матеріалів недостатньо. Надійні будівельні інструменти – ось що відіграє досить важливу роль та неабияк відображається на кінцевому результаті.