Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Дизельний мотоблок Зубр НТ-105

Блог

21.03.2013
Дизельний мотоблок Зубр НТ-105

Мотоблоки широко використовуються на дачних, присадибних і фермерських ділянках уже не перший рік, з їх появою тяжка робота на землі стала значно легшою. З кожним роком та випуском кожної нової моделі це обладнання вдосконалюється, стає все компактнішим у розмірах та розширює свої функціональні можливості. Одне лишається спільним – це незмінно важлива допомога у важкій роботі, полегшення ручної праці.

Сільськогосподарська техніка Зубр (Zubr) зуміла зарекомендувати себе як просте в експлуатації і надійне обладнання. Воно практичне й універсальне, тому вже незабаром після появи стало справжнім бестселером на українському ринку агрегатів такого роду. Якщо ж ви обираєте мотоблок, то обо’язково враховуйте необхідну потужність (в залежності від інтенсивності використання і площі вашої земельної ділянки), адже це – головний показник пристроїв.

Для обробки землі на дачі (на невеликій земельній ділянці), тобто для побутових потреб ідеально підійде мотоблок потужністю 6 кінських сил – Зубр НТ-105. Ця модель уже зарекомендувала себе найкращим чином завдяки високим технологічним характеристикам та позитивним відгукам користувачів. Вона зайняла одне з лідируючих місць на ринку та впевнено його утримує. Агрегат важить порівняно небагато – 85 кг. Це є перевагою та розширює його можливості – працювати він може на будь-якому грунті: і жорсткому та важкому чорноземі, і сипучому піску.

Мотоблок Зубр НТ-105 забезпечує надійну передачу моменту від двигуна до фрези чи коліс. У коробці передач інженерами використано шестерню, яка знижує шум при роботі пристрою. Ця модель обладнана професійним двигуном з підвищеним моторесурсом, завдяки чому використовувати його можна і з додатковим навантаженням. Безсумнівно, він впорається з будь-яким завданням. Автоматичний клапан декомпресора полегшує процес запуску моделі. Крім того, в конструкції даного мотоблока присутня високоякісна трансмісія з трьома можливими передачами – підвищеною, зниженою і реверсивною.

Дві передні швидкості призначені для роботи з грунтофрезою, плугом і будь-яким навісним обладнанням. А задня застосовується при маневруванні пристрою і у разі його закопування в грунт.

Комплект мотоблока цієї моделі включає багатосекційну грунтофрезу та надійні пневматичні колеса. Грунтофреза є досить широкою – 105 см, тож при обробці ділянки можна знімати або встановлювати деякі секції, регулюючи ширину обробки конкретної грядки.

Усі переваги пристрою можна відчути, лише випробувавши його на практиці. Але врахуйте, що скориставшись агрегатом раз, ви уже не схочете повертатися до обробки землі вручну. Купити мотоблок Зубр НТ-105 за вигідною ціною можна у нас на сайті. Інтернет-магазин «Мототехніка» пропонує вам найвигідніші умови продажу, доставки зручним способои та швидку відправку замовлення. Вас приємно здивують ціни, оскільки вони – одні з найнижчих в Україні. А якість техніки, яку пропонує сайт – незмінно висока.