Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Дилерам

Якщо Ви хочете стати постійний партнером Mototehnika.com.ua, зробіть перший крок прямо зараз. Для цього Вам потрібно зробити запит про співробітництво на нашу електронну адресу mototehnika@i.ua і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Ознайомившись з нашою комерційною пропозицією Ви відразу зрозумієте умови, які ми пропонуємо своїм дилерам. Співпраця з Mototehnika.com.ua пропонує багато переваг. По перше, наш інтернет-магазин зацікавлений у збільшенні своїх дилерських представників в регіонах! Ставши нашим партнером Ви отримаєте конкурентноздатний продукт, який забезпечує максимальну фінансову віддачу.

Інтернет-магазин Mototehnika.com.ua користується популярністю в багатьох містах Україні. Багато в чому це заслуга наших офіційних дилерів. Ви будете реалізовувати якісну продукцію, яка відома споживачами.

Зручні умови вивозу товару. Інтернет-магазин Mototehnika.com.ua має развинуту інфраструктуру і логістику. Наявність великої складу та кількох торгових точок зі своїми невеликими складами дозволяє нам безперебійно відвантажувати продукцію.

З повагою,
колектив інтернет - магазина Mototehnika.com.ua