Алфавітний каталог:

Бетонозмішувачі від компанії Лімекс

Блог

05.04.2013
Бетонозмішувачі від компанії Лімекс

Якщо ви шукаєте бетонозмішувач, то напевно вже дослідили усі можливі варіанти на місцевому ринку, їх характеристики та відгуки користувачів. Але навряд чи змогли визначитися, так як пропозиція подібної техніки аж надто велика, тут не обійтися без поради фахівців. Скористатися такими послугами ви можете, звернувшись за допомогою до консультантів інтернет-магазину «Мототехніка». Тут працюють справжні фахівці, які знають свою справу і допоможуть підібрати ідеальний варіант обладнання з нашого каталогу під конкретно ваші вимоги. Більшість з них порадять звернути увагу на продукцію компанії Limex – провідного хорватського виробника бетонозмішувачів.

Лідируючі позиції серед світових виробників будівельної техніки, зокрема бетономішалок, належать компанії Limex. Їх відмінна репутація є результатом довгої та плідної праці. Завдяки цьому будь-який їх бетонозмішувач характеризується високим рівнем безпеки і бездоганною якістю. Вони ідеально підходять для приготування цементних і штукатурних розчинів і бетонів.

Компанія Limex виготовляє бетонозмішувачі з електроприводом, тому їх пристрої є досить потужними, що забезпечує швидке замішування будівельної суміші і бетону ідеальної консистенції в найкоротші терміни. Ці агрегати – прості у використанні і доступні в ціні, в їх чавунних барабанах розміщені високоміцні лопасті, які сприяють якісному і ще більш ретельному замішуванню.

Електродвигун бетономішалок цього виробника виготовлений таким чином, щоб відключатися при потребі – у них є спеціальний захист від перенавантажень. Пристрої мають компактні габаритні розміри і невелику вагу, навіть у зібраному вигляді вони не займають багато місця, що зручно при транспортуванні. Крім того, як і у більшості пристроїв такого типу, агрегати Limex оснащені колесами.

Бетонозмішувачі мають укріплену раму,а завдяки колесам пристрій зручно перевозити по всьому об'єкту будівництва. Він легко пройде через стандартні двері, його зручно переміщати в просторі і переносити з одного поверху на інший. Ці переваги пояснюють, чому техніка такого типу знаходить все більше і більше прихильників серед споживачів по всій країні.

Купити бетонозмішувачі Limex можна на сайті інтернет-магазину «Мототехніка». Тут – лише вигідні пропозиції за доступними цінами. Ми привеземо ваше замовлення в Київ, Одесу, Харків, Луганськ, Львів, Кривий Ріг і будь-яке інше місто України за кілька днів. Зручні умови доставки за короткий термін, хороша вартість і незмінно висока якість товару – ось що ми гарантуємо своїм покупцям.