Алфавітний каталог:

Відгуки про бетонозмішувачі Altrad

Блог

27.03.2013
Відгуки про бетонозмішувачі Altrad

Процес будівництва є справою тяжкою та виснажливою, він потребує використання величезної кількості техніки. Безсумнівно, в нагоді стане і бетономішалка, потрібно лише вибрати правильну модель, яка не підведе вас, а прослужить довго та якісно.

Бетонозмішувач Altrad – це один з найякісніших агрегатів такого типу на ринку України. Ця торгова марка по праву займає одне з лідируючих місць, свою популярність на ринку вона завоювала зовсім недавно. Справа в тому, що продукція цього виробника відрізняється високою якістю і надійністю, завдяки чому широко застосовується в будівництві, промисловості і сільському господарстві. В їх асортименті – бетономішалки абсолютно різних типів для виготовлення бетону та цементу.

Побутові бетонозмішувачі Altrad обладнані електричним, дизельним або бензиновим двигуном. Від цього залежить їх продуктивність. Відрізняються вони також по потужності двигуна і за об’ємом барабана. А головними перевагами цього агрегату є довговічність і надійність експлуатації. Компоненти обладнання цього виробника, а саме зубчастий вінець і шестерня, зроблені зі сталі, зміцненої іонно-плазмовим азотуванням. Багаторічні випробування техніки та позитивні відгуки користувачів про бетономешалки Altrad підтверджують якісну роботу агрегату.

Для бетонозмішувачів Altrad характерна також гідроізоляцієя електричної частини. Ви зможете працювати не тільки в теплу, але і в холодну погоду, ця можливість з'явилася завдяки температурним датчикам. Такі агрегати прості по своїй конструкції і в монтажі, вони компактні, транспортувати їх можна і в легковому автомобілі.

Для виготовлення агрегату використовується високоякісний метал, який не підвласний впливові корозії. Спеціальне захисне покриття дозволяє не боятися перепадів температури і атмосферних опадів – вони на обладнання не вплинуть. Під час роботи пристрій видає мінімум шуму – його рівень не перевищує норму, тому працювати з ним цілком комфортно. А от продуктивність – надзвичайно висока, адже створені пристрої спеціально для використання при професійних роботах. Розчин виходить хороший, без згустків – саме те, що потрібно для ефективного будівельного процесу.

Бажаєте купити бетономішалку Altrad в м. Київ з доставкою за прийнятною ціною? Тоді звертайтеся за номерами, вказаними на сайті. Продаж здійснюється в нашому інтернет-магазині «Мототехніка». Вигідні пропозиції приємно вас здивують, а широкий асортимент продукції дозволить підібрати ідеальний пристрій.