Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Сокири Fiskars (Фіскарс): купити в Україні

Блог

14.03.2013
Сокири Fiskars (Фіскарс): купити в Україні

Знайомство з відомим виробником ручних інструментів, маркою «Fiskars»,  для багатьох розпочалось  з сокир. Ці інструменти зайняли позицію серед лідерів подібного обладнання, і впевнено її утримують. Вони володіють цілим рядом переваг, завдяки яким їх використання стало максимально зручним і простим. Це і пояснює високу популярність інструментів Fiskars.

Сокири цього виробника характеризуються збалансованою і ергономічною конструкцією, завдяки чому їх застосування – просте і абсолютно безпечне. Оскільки обух запресований у топорище, він не може злетіти, а це гарантує безпеку під час використання інструменту. Сокири Фіскарс обладнані легким та міцним топорищем з поліаміду, армованого скловолокном. Завдяки його легкості продуктивність роботи підвищується. Ви не так швидко втомлюєтесь, адже немає потреби тягати зайву вагу. Купивши таку сокиру, ви одразу ж можете приступити до роботи – вона загострена, і цієї гостроти вистачить надовго.

Виробники також стверджують, що можливість  зламати сокиру Фіскарс зводиться до мінімуму, якщо ви будете використовувати пристрій за його прямим призначенням. Зараз ці інструменти стали ще більш ефективними через вдосконалення леза – подвійна обробка і точна шліфовка його краю до максимуму підвищили його міцність. А баланс центру тяжіння гарантує ефективну роботу з пристроєм.

Усі колуни Fiskars мають елегантний та ергономічний дизайн з еластомерним покриттям рукоятки, котре забезпечує хороше зчеплення і надійний процес захоплення. Колун не вислизне з ваших рук завдяки своїй формі – кінець рукоятки виконаний у формі гака.

Інтернет-магазин «Мототехніка» займається продажем інструментів Фіскарс, зокрема сокир. Наші фахівці допоможуть з легкістю підібрати пристрій, враховуючи конкретно ваші потреби, тож ви будете задоволені покупкою на всі сто відсотків.

«Мототехніка» пропонує широкий асортимент моделей сокир Фіскарс (Fiskars) в Києві і інших містах України. Лінійка товарів постійно поповнюється новими моделями, тож підібрати ідеальний варіант для вас не складе труднощів. Серед продукції виробника ви знайдете і туристичну сокиру, і універсальний колун, і плотницький варіант інструменту.

На нашому сайті ви можете дізнатися ціни, характеристики та відгуки про сокири. Вся інформація, представлена там, є актуальною і допоможе вам правильно обрати і недорого купити сокиру Fiskars, яка стане незамінним помічником у вашому побуті.