Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Піч MBS – лідер на ринку

Блог

09.10.2012
Піч MBS – лідер на ринку

Високоякісну продукцію відомої сербської компанії MBS на українському ринку представляє Інтернет-магазин «Мототехніка». Вам потрібні кухонні і опалювально-варильні печі на дровах, котрі володітимуть естетичною привабливістю та усім необхідним функціоналом? Тоді вам у нагоді стане продукція MBS. Сміливо обирайте ці печі-каміни в Інтернет-магазині «Мототехніка». Тут ви знайдете лише високоякісні оригінальні дров'яні варильні печі.

Від продукції подібного роду ці вироби відрізняються наявністю сертифіката якості. Виходячи з нього, ці печі відповідають європейським стандартам ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004, що підтверджує екологічність і безпеку усіх матеріалів, що застосовуються в конструкції печі. Їх якість підтверджується і ще однимдоказом – популярністю виробів серед клієнтів у багатьох країнах. Адже люди скрізь серйозно ставляться до вибору опалювального приладу і є достатньо розбірливими

Печі MBS вигідно їх вирізняють на ринку цілим рядом переваг. По-перше – це те, що одразу ж впадає в очі – їх зовнішній вигляд. Покриті емаллю, печі стійкі до корозії та мають естетичний вигляд. Емальоване покриття захищає вироби від втрати глибини кольору і блиску в процесі експлуатації.

Фурнітура печей MBS виконана із чавуну (ручки, дверцята) та нержавіючої сталі (рамки плит, рушникосушки). Вироби забезпечені футеровкою топкової камери, а місця стиків цегли промазані спеціальною вогнетривкою сумішшю. Дверцята – також функціональні і безпечні, добре прилягають і сприяють продовженню терміну експлуатації.

Такі печі – вироби акумуляторні, тому здатні довше нагрівати приміщення. Ще техніка забезпечена сталевою варильною поверхнею, а це – безсумнівна перевага з точки зору довговічності експлуатації, зручності та безпеки.