Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Бетонозмішувач – інструмент незамінний

Блог

20.09.2012
Бетонозмішувач – інструмент незамінний

Непростим процесом, що вимагає багато затрат сили і ресурсів, є сучасне будівництво. Та техніка, яка активно застосовується, значною мірою його спрощує. Одним з головних і, до того ж, незамінних інструментів на будівництві є бетонозмішувач. Погодьтеся, без нього не обходиться жоден будівельний процес, навіть найменшого масштабу. Як випливає з назви, інструмент цей призначений для приготування бетону та інших будівельних сумішей.

Це обладнання за своєю конструкцією досить просте, але все ж, незважаючи на це, перед покупкою слід звернути увагу на його технічні характеристики. Бувають бетонозмішувачі двох видів: гравітаційні та примусові.

В обладнанні першого типу крутиться барабан, в якому прикріплені лопаті. Коли барабан обертається, суміш всередині перемішується під впливом гравітаційних сил. Другий тип бетонозмішувачів має нерухомий барабан, в ньому крутяться самі лопаті і таким чином суміш перемішується. Тут процес змішування проходить набагато інтенсивніше і швидше.

Також ділять бетонозмішувачі і за принципом роботи: пристрої безперервної дії змішують компоненти повністю, після чого вивантажують весь об'єм суміші. А циклічні бетонозмішувальні машини порційно видають готову суміш.

Та перед тим, як купувати, слід звернути увагу не тільки на тип інструмента, але й на обсяг барабана, його двигун. Придбати таке будівельне обладнання можна і в Інтернет-магазині «Мототехніка». Там ви знайдете як інструменти від провідних компаній Агрімотор, Альтрад і Лімекс, так і запчастини до них.