Алфавітний каталог:

Обираємо дриль ударну

Блог

18.09.2012
Обираємо дриль ударну

Такий сучасний інструмент як дриль має широкі сфери застосування – для проведення ремонтних і будівельних робіт, також для монтажу і демонтажу різних конструкцій. Ось, наприклад, ви розпочали ремонт – повірте, без свердління різного роду отворів обійтися не вийде. А якщо потрібно повісити на стіну стильне дзеркало або шикарну картину – за допомогою дрилі можна зробити отвори під їх кріплення.

Дрилі бувають двох видів – прості та ударні. Якісна ударна дриль обов'язково повинна мати і режим безударний. Це зробить таке обладнання більш універсальним.

Сучасний інструмент здатний виконувати функції та іншого обладнання. Купивши ударну дриль, ви зможете використовувати її як відбійний молоток чи шуруповерт – можливі кілька абсолютно різних режимів роботи.

Купити ударну дриль можна і в інтернет-магазині «Мототехніка». У їхньому асортименті – техніка від найвідоміших виробників якісного будівельного обладнання Bosch, Metabo та Makita. Детальний опис характеристик виробів і їх ціна набагато полегшує вибір – так ви можете підібрати той пристрій, що потрібен для конкретного виду робіт. Визначайтеся зі специфікою призначення інструменту, беріть до уваги можливості свого гаманця і обирайте ту дриль, яка влаштує вас найбільше.