Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Найзатребуваніший інструмент для ведення домашнього господарства – дриль

Блог

14.09.2012
Найзатребуваніший інструмент для ведення домашнього господарства – дриль

Ви затіяли ремонт або будівництво? В такому випадку без спеціальних інструментів ніяк не обійтися. Навіть для того, щоб повісити нову картину або дзеркало, знадобиться спеціальне обладнання, за допомогою якого можна зробити отвори під кріплення. Без дрилі здійснити це аж ніяк не можливо.

Такий сучасний інструмент як дриль – найзатребуваніший для ведення домашнього господарства. Серед різноманіття електричних інструментів він займає почесне місце. Призначена дриль для свердління отворів при проведенні ремонтних, столярних, будівельних, слюсарних та інших видів робіт. Тому користь від придбання такої техніки – очевидна.

Дрилі розділяють на прості та ударні. В останній до звичайної функції (свердління) додана функція удару. Таким чином, інструмент вийшов багатофункціональний – він виконує процеси свердлення і довбання. Електрична ударна дриль – найбільш універсальне механічне обладнання, яке вважається найкращим серед подібного роду товарів. Свердло у неї, крім того, що обертається, ще й ударяє по матеріалу, що обробляється. Працюючи з окремими матеріалами, це надзвичайно зручно.

А використовують електродриль для роботи найрізноманітнішими матеріалами – і деревом, і каменем, і металом. Такий інструмент як ударна дриль має декілька режимів роботи і цілий набір додаткових можливостей. Сучасна дриль – це набагато більше, ніж просто інструмент для утворення отворів. Деякі моделі можна використовувати і у функції шуруповерта, а придбавши додаткові насадки, його можна перетворити і в шліфувальну машину.