Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Садова техніка економить Ваші час та сили

Блог

13.09.2012
Садова техніка економить Ваші час та сили

Для того, щоб зорати землю, засіяти поле та зібрати урожай, люди вже давно використовують техніку. Адже для того, щоб успішно вести господарство, потрібне використання різноманітного садового приладдя. Так і час економиться, і ваші сили.

Щоб підтримувати вашу присадибну ділянку у хорошому стані, обов'язково знадобляться культиватори, мотокоси, тримери, газонокосарки, генератори та інше обладнання. Де його можна придбати? Відмінним магазином садового устаткування є «Мототехніка», там можна знайти все потрібне для роботи в саду і на городі, причому за доступними цінами.

Але купити все одразу – справа нелегка, тому почати варто з найнеобхіднішого в цю пору року. Восени не завадить придбати бензопилу, навесні – газонокосарку, а наприкінці літа знадобиться кущоріз.

У сільському господарстві незамінними будуть культиватори – без них землю ніяк не обробити. Різні моделі цієї техніки відрізняються потужністю, чим вищий цей показник – тим більшу площу пристрій здатний обробити. Така техніка як мотоблоки відрізняються від культиваторів тим, що призначена для робіт більшої складності. Мотоблоки знадобляться для того, щоб косити траву, прибирати сніг, збирати сіно.

Для садівників незамінними будуть кущорізи і газонокосарки. З їх допомогою можна зробити живопліт, підстригти кущі та підтримувати газон у гарному стані. А якщо потрібно викосити траву, використовуйте тримери (для невеликих полів з нерівною поверхнею та важкодоступних ділянок), травокоси (косарки, оснащені антивібраційним механізмом), мотокоси (для бур'янів і невеликих чагарників).

Використовуючи техніку для саду та городу, у вас залишиться більше вільного часу для своїх близьких, тож не упускайте таку можливість.