Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Характеристики газонокосарок

Блог

06.02.2015
Характеристики газонокосарок

На сьогоднішній день досить складно підібрати те, що вам підходить, і справа тут не в тому, що даного товару немає, а в тому, що його занадто багато, і очі розбігаються при виборі. Що ж, сьогодні на одну проблему стане менше, адже ви навчитеся підбирати собі газонокосарку за смаком.

Газонокосарка. Купити за параметрами

Потужність. Цей параметр стосується не тільки пристроїв, що працюють на електриці, але і всіх інших. Чим могутніше двигун тим, відповідно, і краще буде косити, але варто пам'ятати про те, що чим вище потужність, тим дорожче вам обійдеться апарат, і складніше його обслуговування. Також потрібно виділити той факт, що газонокосарки електричні набагато менш практичні, адже за ними постійно "бігає" шнур, витягнувши з розетки який, апарат перестає працювати.

Наявність травозбірника. Травосбірник - це контейнер, в який збирається скошена трава. Присутність цього елемента дуже спростить процес стрижки газону, адже вам не доведеться, після того, як пройшлися з косаркою, бігати по газону і збирати зрізану траву. Варто також звернути увагу на обсяг травозбірника. Він повинен вам ідеально підходити, адже якщо він буде занадто великий, то газонокосаркою буде складніше управляти, а якщо занадто маленьким, то часто доведеться чистити.

Країна виробник. Сьогодні, майже всі наші інструменти, гаджети та інші пристрої збирають в Китаї. Але не потрібно ставитися до цього скептично. Китайські заводи зовсім не погані, звичайно, якщо вони не підпільні, і не збирають вироби. Але краще витратити трохи більше грошей, і замовити товар, який збирався. Наприклад, у Швейцарії.

Регулювання висоти зрізу. Любіть все ідеальне? Хочете, щоб ваш газон мав рівну траву тієї висоти, яку ви задасте? Тоді регулювання висоти зрізу для вас дуже важливий параметр. Найчастіше, в пристроях, що працюють на електриці, є 3 варіації цього параметра, а ось, наприклад, газонокосарки бензинові мають більше надбудов.

Гальмо ріжучого ножа. Цей параметр відноситься, скоріше, до техніки безпеки. Траплялося, що у стригучого газон, розв'язаний шнурок потрапляв на ніж і намотувався. Потерпілий може відбутися легким переляком, а може загриміти в лікарню. Саме для того, щоб не потрапити в лікарню, буде корисний гальмо ріжучого ножа.

У підсумку, можна сказати, що вибір робити будете робити ви, адже користуватися даними апаратом будете теж ви. Вибирайте ретельно і уважно, а якщо не можете визначитися, то краще попросіть допомоги у фахівця.