Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Компанія Limex та їх бетонозмішувачі

Блог

05.04.2013
Компанія Limex та їх бетонозмішувачі

Обираючи бетонозмішувач, ви обов'язково звернете увагу на такий варіант як продукція Limex. Ці пристрої є вибором багатьох українців, їх відгуки – хороші, а технічні характеристики обіцяють тривалу і якісну службу. Чи є так насправді і що ж собою являють товари цієї хорватської компанії та, власне, сам виробник?

За ось уже майже три десятки років свого існування компанія Limex зуміла створити репутацію підприємства з високоякісною продукцією, яке успішно функціонує і стабільно розвивається. Їх завод – номер один в Європі. Ці досягнення є додатковим стимулом для подальшого розвитку, тож компанія нарощує оберти і збільшує обсяги продукції, постійно модернізується і використовує новітнє високотехнологічне устаткування в процесі виробництва. Станом на сьогоднішній день, їх завод випускає близько 1000 примірників своєї техніки в день. Така продуктивність відповідає зростаючому попиту на їх продукцію.

Limex (Лімекс) – це сучасний виробник бетономішалок, який динамічно розвивається та вважається найкращим у Європі. Знаходиться компанія в Хорватії, тим не менш їх популярність поширилася за межі країни завдяки якості, надійності техніки та своєчасному та чіткому сервісному обслуговуванні. Компанія спеціалізується на виробництві і продажі сталевих виробів і близько 80% їх виробництва йде на експорт в 32 країни світу.

Продукція є чудовим поєднанням якостей європейських стандартів. За допомогою цих бетономішалок ви зможете змішувати важкі і легкі будівельні суміші, без яких не обходиться жоден будівельний процес. Пристрої розроблені для виробництва штукатурних і цементно-піщаних розчинів та якісного перемішування їх компонентів.

Бетонна суміш готується швидко, без згустків – це результат оптимального співвідношення обсягу бака і потужності двигуна. Останній, між іншим, захищений від перевантажень і автоматично відключається при тривалій експлуатації. Техніка проста і зрозуміла у використанні, досить компактна – в розібраному вигляді може транспортуватися навіть в легковому автомобілі.

Бетонозмішувачі Limex заслужили позитивні відгуки користувачів, оскільки володіють такими характеристиками, як висока якість роботи, довговічність експлуатації, надійність та мобільність пересування. Купити бетономішалку за найнижчою ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Мототехніка». На нашому сайті ви зможете переглянути їх характеристики, ціни й опис всіх моделей. Це допоможе вам зупинити свій вибір на якійсь конкретній моделі. Замовлення можна зробити, зателефонувавши за номерами, вказаними в контактах. Також скористайтесь можливістю телефонної консультації з нашими фахівцями.