Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Бетонозмішувачі Limex в Мототехніці

Блог

05.04.2013
Бетонозмішувачі Limex в Мототехніці

В процесі будівництва стане у нагоді широкий спектр спеціального обладнання. Устаткування бере на себе частину важкої ручної праці, спрощуючи цим самим роботу будівельників. Тому наявність деяких агрегатів на будмайданчику є дійсно необхідною.

За допомогою такого агрегату як бетономішалка можна змішувати легкі і важкі будівельні суміші, а без них не обходиться жоден будівельний процес. Тому, якщо у вас передбачаються такі роботи, слід задуматись над покупкою дійсно якісного обладнання. Вибір сучасних бетономішалок на ринку відповідної техніки досить широкий і в плані моделей та виробників, і в ціновому діапазоні. Тож якій із них надати перевагу? Проаналізувавши описи, ціни і відгуки користувачів, ми прийшли до висновку, що одним з найкращих варіантів є пристрій від компанії Limex.

Бетонозмішувачі Limex – це один із найпопулярних варіантів будівельної техніки серед українців. Їх вибирають через прекрасне поєднання ціни та європейської якості, а також високі технічні характеристики. Позитивні відгуки користувачів є додатковим доказом цьому.

Ця хорватська компанія входить в число десяти кращих виробників бетономішалок в Європі. Тому зовсім не дивно, що вони знайшли своє місце і на українському ринку. Ці електричні пристрої на 125, 165 і 190 літрів мають заслужену популярність серед населення через свою низьку ціну, якість та надійність.

Бетонозмішувачі Limex оснащені міцними лопастями оптимальної форми, які забезпечують ефективне і якісне перемішування розчинів. Ще одна невід'ємна частина техніки преміум-класу – це потужний двигун. В нього передбачена можливість автоматичного вимкнення, тож він захищений від перевантажень. Ці пристрої прості у використанні і обслуговуванні, для їх експлуатації не потрібні жодні додаткові зусилля.

У них досить проста конструкція, завдяки чому ви можна легко і просто зібрати, розібрати пристрій, використовувати його в квартирі, гаражі, підвалі, на даху і т.д. – у тих місцях, де обмежений простір.

На сайті інтернет-магазину «Мототехніка» – широкий вибір будівельної техніки, в тому числі і ботонозмішувачів від провідних світових виробників. У нас ви можете купити бетономішалку Limex, а також отримати консультацію у фахівців з приводу її використання і правил догляду. У нашому магазині – одні з найнижчих цін на бетонозмішувачі від компанії Limex в Україні. Продаж здійснюється в усі міста нашої країни.