Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Мотоблоки Зубр: відгуки користувачів

Блог

25.03.2013
Мотоблоки Зубр: відгуки користувачів

Обробка землі, перекачування води, перевезення невеликих вантажів – ці та інші завдання щодня виконуються у сільському господарстві в сезон робіт. Для їх спрощення використовують спеціальні машини – мотоблоки, з допомогою яких ви зможете здійснити такі процеси, як підгортання землі, її прополку, розпушування тощо набагато раціональніше. Більше того, відкриваються і широкі можливості в сфері обробки цілини і суглинкових грунтів – це робить обладнання дійсно універсальним.

Додаткове підвісне обладнання допомагає підвищити якість сільськогосподарських робіт і значною мірою спростити їх, максимально швидко і ефективно вирішити ряд завдань по обробці земельної ділянки. Використовують для цього картоплекопалки, плуги, борони, грунтозацепи, плоскорізи та іншу сільгосптехніку, вона підключається до мотоблоків і бере на себе значну частину ручної праці.

Але мотоблоки не обмежуються обробкою землі – вони допомагають здійснювати також безліч підсобних робіт, спрямованих на підтримання вашої ділянки в ідеальному стані. Дана техніка є незамінною при очищенні землі від листя або будь-яких інших засмічень, при вирівнюванні грунту, а також тоді, коли ви намагаєтесь ефективно розпланувати її територію. Мотоблоки Зубр чудово справляються з усіма цими завданнями. Ця техніка проявляє себе як обладнання високої якості, а відгуки користувачів підтверджують надійність обладнання, що пояснює і його популярність в Україні.

Стандартно мотоблоки комплектуються грунтофрезою, гумовими колесами і набором необхідних для обслуговування машини ключів. На це обладнання встановлюється бензиновий або дизельний двигун. Пристрої з дизельним двигуном витрачають менше палива, мають високий ККД і хорошу потужність. Також у них повітряна система охолодження, а за допомогою активного навісного обладнання розширюються функціональні можливості. Кращими пристроями з дизельним двигуном в своєму ціновому діапазоні вважаються мотоблоки Зубр (Zubr).

А якщо говорити про мотоблоки з бензиновим двигуном, то відмінні моделі даного обладнання також надає на ринок компанія «Зубр». Це обладнання впевнено зайняло одне з лідируючих місць на українському ринку сільгосптехніки і впевнено її утримують ось уже декілька років.

Підберіть оптимальний для своїх потреб агрегат в каталозі інтернет-магазину «Мототехніка». Там представлений широкий асортимент мотоблоків Зубр, ціна на техніку, умови доставки в Київ та інші міста України. Пам’ятайте, що правильний вибір – це вже половина успіху, тому скористайтеся допомогою наших професійних консультантів, які допоможуть підібрати правильну модель техніки і підкажуть, як можна купити мотоблок Зубр.