Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Вибір українців - ботонозмішувачі Agrimotor

Блог

22.03.2013
Вибір українців - ботонозмішувачі Agrimotor

Компанія Agrimotor є одним з кращих виробників на ринку будівельної та садової техніки. Їхні бетонозмішувачі славляться незмінно високою якістю, що робить їх вибором номер один для українського покупця. Цей продукт є результатом багаторічних розробок компанії. Її інженерам вдалось створити дійсно надійні пристрої, гідні звання одних з найкращих. Використання інноваційних технологій лише сприяло цьому.

Пристрої такого роду використовують на будівництві для приготування бетону і будівельних розчинів, що складаються з води, цементу, твердих добавок і додаткових наповнювачів. Багато хто для цього завдання обирає саме бетонозмішувачі Агрімотор, оскільки вони впораються з будь навантаженням. До того ж, вони компактні, і працювати можуть у невеликих приміщеннях, тож обмежений простір – більше не проблема. А наявність транспортних коліс дозволяє перевозити пристрій по всьому об'єкту будівництва, що високо цінується працівниками, адже це – надзвичайно зручно.

В асортименті компанії представлений великий вибір моделей різного об'єму і потужності. А що їх об'єднує, так це їх якість і надійність, можливість економити робочий час і зробити процес приготування будівельного розчину комфортнішим.

Усі бетонозмішувачі даного виробника характеризуються якнайкращим співвідношенням якості та ціни. Вони відмінно підходять для роботи в умовах з обмеженим простором. Їх корпус складається з закритого бункера, розділеного на 2 відсіки. Завдяки цьому їх зручно використовувати в побуті, а ще агрегати швидко збираються і не потребують особливого регулювання для роботи. Рама укріплена додатковими підсилювачами.

Електричні бетономішалки Agrimotor поділяють на 2 групи – професійні та побутові. Останні характеризуються меншою вагою і об'ємом від 43 літрів. У професійних, звісно, більш посилена конструкція та збільшена продуктивність готування суміші. Підключаються вони до звичайної побутової мережі – немає потреби шукати додаткові джерела енергії для роботи.

Бетонозмішувачі Agrimotor (Агрімотор) користуються величезною популярністю завдяки своїм беззаперечним якостям. В інтернет-магазині «Мототехніка» вони представлені у широкому асортименті. Тут ви можете не тільки купити бетонозмішувач, але й скористатися послугами професійних консультантів щодо роботи з пристроєм. У нас – найдоступніші ціни на бетономішалки Agrimotor в Україні. Телефонуйте та замовляйте, нехай будівельний процес чи ремонт буде значно простішим.