Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Купити дизельний мотоблок Зубр JR Q78 в Києві

Блог

20.03.2013
Купити дизельний мотоблок Зубр JR Q78 в Києві

Ефективність обробки грунту на вашій заміській ділянці чи фермерському господарстві багато в чому залежить від грамотного вибору спеціального обладнання. Для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт та основних операцій по культивації грунту відмінно підходять дизельні мотоблоки Зубр. Їх двигуни характеризуються більшою потужністю, підвищеною надійністю і легкістю у використанні. Все це робить робочий процес ефективнішим, підвищуючи продуктивність роботи.

Для фермерських господарств та для індивідуального використання хорошим варіантом вибору буде мотоблок Зубр JR Q78. Ця модель з одноциліндровим дизельним двигуном оснащена системою водяного охолодження, завдяки чому з'являється можливість використовувати агрегат протягом більш тривалого часу. Двигун автоматично охолоджується, тому не перегрівається навіть при застосуванні пристрою в режимі максимальної продуктивності. Особлива конструкція мотоблоків забезпечує належну ефективність їх роботи і простоту використання.

Двигун мотоблока моделі JR Q78 – чотиритактний, він володіє системою прямого вприскування. Потужність – 8 кінських сил, це дуже високий показник, враховуючи габаритні розміри обладнання. Це робить дану модель агрегату придатною для виконання важких робіт на ділянках з грунтом, який обробляти непросто. Діаметр його циліндра становить 80 мм, а об'єм двигуна – 400 кубічних сантиметрів. Це означає, що мотоблок поєднує в собі показники високої потужності і хорошу продуктивність. А витрата палива порівняно невелика – до 282 г / кВтг.

Мотоблок Зубр JR Q78 має досить місткий паливний бак (на 8 літрів). Завдяки цьому можна безперервно працювати на великій ділянці землі, одноразово заправивши паливо. Це істотно відчувається при обслуговуванні мотоблока і є його величезною перевагою.

Що стосується технічних особливостей пристрою, то варто відзначити наявність значно вдосконаленої коробки передач. Це відкриває нові можливості при обробці складних ділянок, адже можна перемикатися на підвищену або понижену передачу. А наявність активної фрези для грунту забезпечує можливість домогтися оптимальної ширини для процесу культивації, яка становить 90 см. Транспортування мотоблока – також нескладна справа, адже у нього є пневматичні колеса.

Висока потужність пристрою дозволяє використовувати різноманітне навісне обладнання для виконання додаткових операцій по господарству. Дізнатися ціну мотоблока Зубр JR Q78 ви можете у нас на сайті. В інтернет-магазині «Мототехніка» – лише вигідні умови для того, щоб купити таке обладнання. Доставка здійснюється будь-яким зручним для вас способом. Телефонуйте, робіть замовлення, адже пора вже готуватися до весняного сезону робіт.