Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Де купити теслярську сокиру Fiskars X10

Блог

18.03.2013
Де купити теслярську сокиру Fiskars X10

Деревину обробляють різними способами, і для кожної з операцій необхідно застосовувати інший тип інструменту. Для прикладу, при обтісуванні колод використовують теслярську сокиру, при рубанні дров – туристичний варіант, для здійснення столярних робіт знадобиться більш компактна модель. Правильно підібраний ручний інструмент підвищує ефективність роботи та гарантує легкість її виконання.

Для проведення будь-яких робіт по дереву застосовують теслярська сокиру. Однак є декілька правил для її вибору, на які слід звертати увагу. Важливо, щоб кут заточки леза був не менше 35 градусів, в іншому випадку сокира буде застрягати в деревині і знадобиться більше зусиль для того, щоб її витягнути, а це, звісно, стомлює. Добре заточене лезо також не буде підломлювати окрему тріску від основної колоди.

У теслярських сокир зазвичай пряме лезо, проте робота з таким інструментом менш продуктивна. Легка заокругленість леза спрощує вирівнювання нерівностей на канту колоди. Оптимальна маса такої сокири – до 1,5 кг. Якщо ж ви плануєте використовувати її і для столярних робіт, то підберіть варіант, масою 0,8 – 0,9 кг. Звернути увагу слід і на довжину топорища (в ідеалі – близько 44 см, тоді рука захоплює його перед потовщенням, що досить зручно).

Теслярська сокира Fiskars X10 сконструйована спеціально для столярів і теслярів. Проте вона є також вибором будівельників та власників заміських будинків для всіляких робіт. Цей інструмент знайде місце і у вашому автомобілі завдяки своїм невеликим розмірам. Він володіє всіма необхідними вимогами до теслярських сокир. У нього – прямий ріжучий край, який добре ріже деревину і відколює тріски. Завдяки особливій конструкції леза можна поміщати руку якомога ближче до ріжучого краю для того, щоб отримати максимальний контроль за процесом роботи.

Ергономічний дизайн пристрою дозволяє максимально ефективно використовувати його для теслярських робіт, колоти невеликі поліна, рубати дрібні дерева, чагарники. Лезо не злетить з топорища, оскільки запресоване методом лиття під певним тиском. Обух сокири покритий тефлоном, а це знижує тертя між деревиною і металевим лезом при рубці деревини. Кінець рукоятки, як і у всіх моделей сокир Fiskars, виготовлений у вигляді гачка, через що він не вислизне з рук при роботі.

Компанія-виробник продумала конструкцію інструменту до найменших деталей для максимальної зручності роботи з ним. Сокиру також зручно зберігати, адже у неї є зручний чохол.

Купити теслярську сокиру Фіскарс Х10 можна на сайті інтернет-магазину «Мототехніка». У нас – тільки вигідні пропозиції для справжніх поціновувачів усіх переваг застосування сучасних високоякісних ручних інструментів. Продаж товару здійснюється з доставкою в Київ та інші міста України.