Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Робота в саду та на городі стала значно легшою

Блог

06.09.2012
Робота в саду та на городі стала значно легшою

Далеко не всі люблять працювати в саду та на городі. Так, це не просто. Проте давно минули ті часи, коли все доводилось виконувати вручну. Завдяки технологічному прогресу, інновації дістались і цієї сфери людської діяльності.

Якісний догляд за Вашою ділянкою забезпечує використання спеціалізованого інвентаря. Без деякого з них Вам просто не вдасться здійснити той чи інший вид робіт. Інші ж просто полегшують Вашу працю. До того ж, інструмент для городу економить Ваші сили та час під час роботи на ділянці.

За допомогою такого обладнання, як садовий інвентар та інструменти, можна значно легше доглядати за квітами, кущами та деревами, обробляти (садити, поливати, розрихлювати, полоти, удобрювати) грунт, а також прибирати територію. Доглядати за огорожею, розчищати ділянку від чагарників та бур'янів, підтримувати газон у гарному стані – тепер не проблема. Усе це виконувати тепер набагато легше, з застосування техніки та інструментів.

Придбати садовий інвентар тепер можна, навіть не виходячи з дому. Про це подбала компанія «Мототехніка». Все необхідне для роботи в саду та на городі можна придбати у них, причому в он-лайн режимі. Обирайте що Вам потрібно – культиватори, мотоблоки, оприскувачі, мотокоси і тримери, повітродувки, газонокосарки та мийки високого тиску. Серед асортименту їх магазину – і запчастини для усієї цієї техніки.

Обирати товар, який Вам потрібний, на сайті Інтернет-магазину досить просто, так як там можна прочитати основні характеристики та ціну обладнання. Обравши їх для своєї заміської ділянки, ви зможете підтримувати її в ідеальному стані.

В Інтернет-магазині «Мототехніка» ви знайдете інструменти для саду та городу від найкращих фірм-виробників, таких як AGRIMOTOR, BOSCH, MAKITA, LIMEX, АВРОРА, AL-KO, ЗУБР, КЕНТАВР