Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Піч-камін підвищить рівень комфорту в домі

Блог

12.10.2012
Піч-камін підвищить рівень комфорту в домі

Скоротати вечір далеко від міської метушні на улюбленому дивані в теплі і затишку – мрія багатьох. Але доступна вона лише власникам заміських будинків. Для того, щоб це було саме так, доведеться подбати про опалювальну системі, яка зможе обігріти ваш будинок, підвищивши тим самим рівень комфорту в ньому.

Піч-камін є відмінним варіантом, оскільки не тільки прогріває вашу житлову площу, але й передбачає можливість повноцінно готувати їжі завдяки наявності варильної поверхні. Встановивши таку піч в своєму будинку, ви зможете споглядати, як горять поліна за її склом, в той же час насолоджуючись смачним ароматом від вечері, що готується на плиті.

Широкий вибір печей-камінів є і у нашому інтернет-магазині. Одними з найпопулярніших серед українського споживача є вироби компанії MBS – сербського лідера з виробництва такого роду устаткування. Печі MBS – це дров'яні пристрої з духовими шафами і варильними плитами, які використовуються для приготування їжі, випічки і опалення будинку.

Власники невеликих приватних будиночків досить часто зупиняють свій вибір на печі MBS Happy – компактній, зручній та функціональній. Виготовлена вона з емальованої сталі, це покриття відповідає за зовнішній вигляд і тривалість служби пристрою. Наявність різних колірних варіантів (чорний, червоний, кремовий) роблять їх ще й універсальними – піч можна підібрати, враховуючи основний колір обробки кімнати, отримавши згодом гармонійне їх поєднання.

MBS Happy має чавунні дверці топки, укомплектовані термостійкою склокерамікою. А масивна чавунна поверхня служить для розігріву їжі. Також передбачена можливість підключатися до димаря – на поверхні печі розташований патрубок.