Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Великий спектр транспортних і земельних робіт можна виконати за допомогою мотоблоку Зубр JR-Q78

Блог

08.10.2012
Великий спектр транспортних і земельних робіт можна виконати за допомогою мотоблоку Зубр JR-Q78

Сучасним фермерам ніяк не обійтися без такого обладнання як мотоблок. Це сучасна техніка для обробки земельної ділянки, допомагає виконувати ті чи інші робочи процеси та полегшує ручну працю. Вибір такого обладнання вражає. Якому ж з них віддати перевагу? Одним з лідерів виробництва мотоблоків на українському ринку є компанія Зубр. Тож варто придивитись і до їхньої техніки.

Мотоблок Зубр JR-Q78 – один із найпопулярніших серед клієнтів компанії, так як володіє відменними технічними характеристиками. Це робить його оптимальним вибором для фермера із земельною ділянкою до 3 Га. Чому Лише 3 га? Для ефективної обробки більшої території вам знадобиться більш потужна техніка.

Великий спектр транспортних і земельних робіт можна виконати за допомогою мотоблоку Зубр JR-Q78. Широкі можливості виникли завдяки величезниму вибору навісного обладнання, котре дозволяє виконувати посадку і викопування, прополювання і підгортання землі , прибирання снігу, косіння трави, копання, виконання транспортних перевезень.

Цей пристрій має дизельний, чотиритактний і оціліндровий двигун, що дозволяє обладнанню набувати потужності до 8 л.с. / 5,15 кВт/2600 об / хв. Двигун має водяний тип охолодження.

Стандартна комплектація пристрою Зубр JR-Q78 включає в себе плуг, активну грунтофрезу і додатковий вал відбору потужності. Працюючи з важкої грунтом, вам однозначно стане в нагоді поєднання великого діаметру коліс з блокуванням диференціала. Це цілком виправдовує себе. У той же час, мінітрактор Зубр JR-Q78 легкий в управлінні і має приголомшливу прохідність. Його маса (186 кг) дозволяє без особливих зусиль працювати з плугом, не обтяжуючи при цьому машину.

А підвищені і знижені передачі обладнання Зубр JR-Q78 роблять його універсальним мотоблоком. Він виявиться доречним і при перевезенні вантажів за допомогою причепа.