Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Обираємо мотоблок

Блог

02.10.2012
Обираємо мотоблок

Для роботи в саду і на городі дійсно унікальним інструментом є мотоблок. З його допомогою можна орати, прополювати, підмітати, підгортати, косити, прибирати сніг тощо. Широкі можливості цієї техніки дозволяють це, а немалий вибір навісного обладнання дозволяє використовувати мотоблок у нових функціях.

Такі потужні машини здатні працювати впродовж тривалого часу і мають декілька швидкостей руху. Вони придатні виконувати роботу на присадибній ділянці в кожен із чотирьох сезонів, що є дійсно незамінною якістю.

Ця техніка продається у спеціалізованих магазинах, але купити мотоблоки дешево можна і в Інтернет-магазині «Мототехніка». Це – набагато зручніше і вигідніше, адже вся інформація про обладнання доступна на сайті. Там можна прочитати і всі технічні характеристики пристроїв та зробити висновки – яка з представлених моделей вам підійде найкраще для саме ваших потреб.

Один обере побутові мотоблоки, інший – напівпрофесійні або професійні. Вони відрізняються своєю потужністю і обсягом виконуваних робіт. Одні моделі даного обладнання здатні запустити насадку обертанням встановлених фрез, інші ж можуть діяти на колісному ходу. Окрім цього, мотоблоки бувають задньо-, передньопривідні і самохідні. В останніх варто відзначити високу маневреність. У них можна встановлювати необхідну глибину обробки землі завдяки задньому ходу і регульованій швидкості обертання фрез.

Не може не дивувати і різноманіття таких інструментів. З електричним або бензиновим двигуном, з розбірним і нерозбірним редуктором, зі всіляким додатковим обладнанням – вибрати є з чого, головне – розуміти ваші потреби і, відповідно, вибирати підходяще обладнання.