Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Час купувати бетонозмішувач

Блог

27.09.2012
Час купувати бетонозмішувач

Будівництво дому – це необмежений простір для прояву ваших творчих нахилів. Як варыант – встановити кований балкон або ліхтар, ці оригінальні декоративні елементи зможуть вас здивувати своєю красою і вишуканістю. А, можливо, ви бажаєте залити бетонну площадку для відпочинку на задньому дворі або доріжку до будинку?

У такому випадку варто подбати про надыйного помічника, який полегшить ручну працю і зробить її якіснішою – я маю на увазі бетонозмішувач. Він – незамінний для хорошого замішування цементного розчину для воріт, фундаменту будинку або доріжки. Ви скажете: адже раніше обходилися і без цього обладнання. Так, обходилися. Місити розчин у кориті за допомогою лопати – це, звичайно ж, весело, але важко і довго. Тому навіщо шукати альтернативні способи вирішення цього питання, якщо можна придбати або взяти в оренду бетонозмішувач? Тим більше, якщо у вас в планах масштабні будівельні роботи.

А завдяки необмеженій кількості магазинів будтехніки і спеціального устаткування купити бетономішалку в Україні не складе труднощів. Без особливих зусиль можна знайти найбільш підходящу для ваших потреб модель за найдоступнішою ціною. Вигідно придбати бетонозмішувач можна і в Інтернет-магазині «Мототехніка». Обладнання від відомих виробників, яке тут пропонують, нікого не залишить байдужим.

Для будівельних робіт в обмеженому просторі відмінно підійде бетономішалка Altrad MLZ-145. Спеціальний барабан сприяє легкому розвантаженню, а невеликі габарити – зручному транспортуванню навіть у вузьких проходах. Важить ця модель 55 кг, завдяки чому перевозити її можна по об'єкту без особливих зусиль. Шестерня і чавунний вінець тільки підвищують ефективність роботи цього обладнання.

Цей розчинозмішувач був виготовлений в Словенії і відповідає всім вимогам і стандартам світової якості. Цей пристрій підійде як для невеликих ремонтних робіт, так і для більш серйозних будівельних – обсяг барабана – 145 л, що дозволяє готувати розчин в досить великих кількостях.