Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Бетонна суміш готується за допомогою спецтехніки

Блог

25.09.2012
Бетонна суміш готується за допомогою спецтехніки

Виконуючи різноманітні ремонтні роботи або ж в ході будівельного процесу обов'язково знадобиться бетонна маса, виготовити яку можна, використовуючи таке спеціалізоване обладнання як будівельні бетонозмішувачі. Основна характеристика цієї техніки – об'єм суміші, яку можна приготувати за один робочий процес. При невеликому ремонті достатньо буде і побутової моделі на 125-130 літрів, при виконанні ж більш об'ємних робіт слід надати перевагу серйознішим моделям – на 150-190 літрів.

Бажаєте придбати такий пристрій, та не знаєте, де це можна зробити? Відмінні пропозиції є в Інтернет-магазині «Мототехніка». Тут у вас є можливість вибрати придбати нові, якісні та недорогі бетонозмішувачі. Здійснити покупку можна в режимі онлайн, а також за телефонами, вказаними в контактах. Пристрої виробництва Хорватії і Угорщини – це краща якість за доступними цінами, тому таке обладнання буде дійсно незамінним в ремонті та будівництві.

Дійсно відмінними якостями володіє і бетонозмішувач Аgrimotor B 1308 FK. Він виготовлений в Угорщині, має об'єм барабана 130 літрів, робочий об'єм – 100 літрів. Маючи потужний двигун у 800 Вт і вагу всього 52 кг, цей пристрій дуже затребуваний. Додатковим доказом цього є і технічні характеристики обладнання. Термін його роботи та надійність збільшені завдяки чавунному вінцеві, яким обладнана ця модель.

За допомогою цієї техніки можна замішувати бетон без особливих зусиль через зручну ручку і потужні лопасті. Не є проблемою і транспортування пристрою – невеликі габаритні розміри бетонозмішувача дозволяють легко пересувати пристрій по об'єкту будівництва на транспортних колесах. Таким чином, ця модель бетонозмішувача – один з кращих виборів. Придбати її можна також в Інтернет-магазині «Мототехніка».