Друзі, просимо врахувати, що телефонні дзвінки приймаються в робочий час (з 9:00 до 18:00 пн-пт; субота з 10:00 до 16:00; неділя вихідний). Замовлення через сайт приймаються онлайн 24/7.

Алфавітний каталог:

Що ж обрати: дриль чи перфоратор?

Блог

17.09.2012
Що ж обрати: дриль чи перфоратор?

Виконуючи роботи по ремонту, будівництву або просто при веденні домашнього господарства без такого обладнання як дриль не обійтися. Вона допомагаэ свердлити отвори в стінах, може використовуватися і як шуруповерт, а зі спеціальними насадками – і як шліфувальна машинка. А нові, модернізовані моделі дрилі виконують ще й функцію довбання різних поверхонь, тобто функцію перфоратора.

Чи може ударний дриль повністю замінити перфоратор? Залежить все від того, як часто і наскільки інтенсивно ви будете використовувати її в цій функції. Ударний режим дрилі дозволяє просвердлити отвір у бетоні легко і швидко. Але конструкція при цьому розрахована на порівняно легку роботу, скоріше навіть - разову. Перфоратор же спеціально призначений для свердління бетону.

Сучасні технології дозволяють замінити його і іншими інструментами – перфоратор у режимі свердління може замінити дриль, а в режимі удару – відбійний молоток. Ви обов'язково оціните перфоратор, якщо треба просвердлити отвори в твердих матеріалах. Їм можна висвердлювати великі отвори в армованому бетоні або камені, з його допомогою ви також легко зробите невеликий пролом в твердій підлозі або у стіні. Ну а в домашньому ремонті вам абсолютно вистачить і ударної дрилі.

Перед покупкою того або іншого інструмента, оцініть перспективу майбутніх робіт. Наприклад, якщо ви збираєте і навішуєте у себе вдома кухню або декілька картин, то, звичайно ж, вибираємо електро дриль. Ну а якщо ж плануєте довбати підлогу, зносити стіни, зрізати косяки, то однозначно вам потрібний перфоратор.

А обираючи між інструментом побутовим і професійним, враховуйте кількість майбутнього навантаження – професійний інструмент здатний виносити постійні серйозні навантаження, а побутовий розрахований лише на періодичне використання.