САДОВИЙ ПОДРІБНЮВАЧ Zipper ZI-HAEK4100 ПРИЗНАЧЕННЯ: Садовий подрібнювач Zipper ZI-HAEK4100 перемелює деревні відходи і гілки діаметром до 100 мм, дозволяючи утилізувати рослинне сміття після відходу за садом і прибудинковою територією, а також обрізки і шлюб пиломатеріалу. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Садовий подрібнювач Zipper ZI-HAEK4100 призначений для експлуатації в межах прибудинкової території та саду. ОСОБЛИВОСТІ ZI-HAEK4100: Бензиновий подрібнювач; Немає потреби підключати до мережі; Діаметр різу - 100 мм; Економічний режим споживання бензину при гідної продуктивності; Дроблення деревини діаметром до 10 см відкриває великі горизонти для застосування установки; Шасі в стандартній комплектації; Пара реверсивних ножів, які з легкістю впораються з самої твердою деревиною; Оснащений бензиновим 4-х тактним двигуном Loncin потужністю 2400 об / хв ріжучого вузла; Двигун Loncin - відмінне поєднання високої продуктивності, прекрасних характеристик і доступної ціни; Великий бункер (близько 15.2х12.7 см) продуктивно переробляє всі ресурси, знайдені як на ділянці так і в саду, такі як чагарники, гілки та інші рослини; Бункер подрібнювача, завдяки своєму становищу, дозволяє легко вставляти гілки, вони автоматично втягуються з допомогою дробильної системи; Ніж з нержавіючої сталі поміщається на барабан і обертається проти жестової ножа, після чого подрібнені гілки викидаються через спеціальний жолоб, з можливістю регулювання висоти і дальності викиду.. Чому Zipper? - Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку - Широкий модельний ряд - Надійний всесвітньо відомий двигун Loncin - Дуже зручний і сучасний дизайн - Ціна є однією з найдоступніших на ринку України Переваги компанії KMA ua: Послуги оперативної доставки по всій нашій країні (зі знижкою до 50%) Оплата частинами або відстрочення оплати, а також програми кредитування і лізингу Гарантійне і післягарантійне обслуговування Монтаж, підготовка і пусконалагоджувальні роботи Як купити обладнання або замовити послугу в нашому інтернет магазині? Замовити на сайті Зворотній зв'язок Оплата будь-яким платежем Доставка зручним для Вас способом
| Стан: | Нове |
| вага брутто : | 105 кг |
| вага нетто: | 90 кг |
| габарити ШхДхВ: | 387х600х445 мм |
| Максимальна подрібнення-діаметр: | близько 10 см |
| Потужність мотора S1: | 4100 Вт |