Циркулярна пила Zipper ZI-FKS315 (ZI-FKS315)
Поділись в соцмережах
Немає в наявності
🚚 Доставка замовлення 🚚
  • ⌚ Період відправки замовлень: День в день, якщо замовлено до 12:00.
  • 🔄 Обмін та повернення товару протягом 14 днів.
💳 Оплата замовлення 💳
  • 💳 Оплата за реквізитами на карту банку
  • 💰 Готівкою при отриманні або самовивіз із складу.
Опис товару
циркулярна пила ZIPPER ZI-FKS315 Працювати з деревом приємно і зручно, якщо для цього є якісне та надійне обладнання від Zipper.. Циркулярна пила ZI-FKS315 ріже натуральне дерево породи будь-якої твердості та листовий матеріал на основі деревної стружки - ДВП, фанеру, ДСП.. Її можливості стануть у пригоді як в професійному виробничому цеху, так і в домашній майстерні.. Виконувати операції різної складності з обладнанням європейського якості легко і безпечно. Особливості та переваги моделі ZI-FKS315 Відмінні ріжучі властивості обумовлені не тільки високоміцним і гострим пильним диском, але і потужним електромотором (2000 В); Алюмінієва стільниця забезпечує гарне ковзання заготовки без пошкодження її поверхні; Робочий вузол нахиляється під кутом 45 град.. для виконання точної кутовий розпилювання; Паралельний упор надійно фіксується в налаштованому положенні для високоточного різу; Є виходи під аспирационную систему для бездоганної чистоти на робочому місці; Переваги циркулярної пилки ZI-FKS315 Може обробляти досить великі в діаметрі заготовки - до 73 мм; Відкидний стіл дозволяє різати довгі елементи; Захисний кожух над відрізним кругом захищає оператора від можливих травм; Живиться від мережі напругою 220В, економно витрачає енергію; Чому Zipper? - Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку; - Широкий модельний ряд; - Дуже зручний і сучасний дизайн; - Ціна є однією з найдоступніших на ринку України; - Сертифікація РЄ;
Стан: Нове
Зовнішній діаметр диска: 315 мм
Глибина пропила 45 °: 49 мм
Діаметр витяжної штуцера: 100 мм 35 мм
Макс.. нахил пилкового диска: 45 °
Максимальна глибина пропила 90 °: 73 мм
Матеріал столу: алюміній
Потужність мотора S1 : 2000
Потужність мотора S6: 2200
Напруга: 230 В
Оброблюваний матеріал: по дереву
Особливості: Розширення столу
Посадковий діаметр диска: 30 мм
Розмір столу з розширенням: 1000х300 мм
Тип установки: настільний
вага брутто: 74 кг
вага нетто: 67 кг
габарити ШхДхВ: 1110х340х760 мм
розмір робочого столу: 800х350 мм